TR
Oyuncu sayısı

Castlevania: Belmont's Curse: Steam oyuncu sayısı

Castlevania: Belmont's Curse için son 24 saatte Steam'deki ortalama oyuncu sayısı: 9.004, zirve: 12.180. Steam'de en çok oynanan oyunlar arasındaki sırası: 93.

Castlevania: Belmont's Curse

Son 7 gün, saat saat

Gün gün

Tablo olarak veriler
Günortalamazirve
22 Ekim 202610.71810.960
21 Ekim 20269.11312.342
20 Ekim 202610.57114.552
19 Ekim 202612.47517.488
18 Ekim 202617.83221.682
17 Ekim 202617.48521.454
16 Ekim 202614.43918.141

7 günlük değişim: son 24 saatin ortalaması, bir hafta önceki aynı saatlerle karşılaştırılır.

Kaynak: Steam API (belirli bir anda çevrimiçi oyuncular), 16 Ekim 2026 tarihinden beri AFK Times'ın saatlik ölçümleri. Sayfa her gün güncellenir. Görseller: Steam'deki yayıncı materyalleri.