TR
Oyuncu sayısı

ACE COMBAT 8: WINGS OF THEVE: Steam oyuncu sayısı

ACE COMBAT 8: WINGS OF THEVE için son 24 saatte Steam'deki ortalama oyuncu sayısı: 7.637, zirve: 13.027.

ACE COMBAT 8: WINGS OF THEVE

Son 7 gün, saat saat

Gün gün

Tablo olarak veriler
Günortalamazirve
23 Ekim 20266.5856.894
22 Ekim 20267.65913.027
21 Ekim 20267.94613.872
20 Ekim 20268.49814.338
19 Ekim 20269.32315.435
18 Ekim 202614.44719.453
17 Ekim 202615.14120.595

7 günlük değişim: son 24 saatin ortalaması, bir hafta önceki aynı saatlerle karşılaştırılır.

Kaynak: Steam API (belirli bir anda çevrimiçi oyuncular), 16 Ekim 2026 tarihinden beri AFK Times'ın saatlik ölçümleri. Sayfa her gün güncellenir. Görseller: Steam'deki yayıncı materyalleri.