TR
Oyuncu sayısı

Scam With Your Friends: Steam oyuncu sayısı

Scam With Your Friends için son 24 saatte Steam'deki ortalama oyuncu sayısı: 5.064, zirve: 7.646.

Scam With Your Friends

Son 7 gün, saat saat

Gün gün

Tablo olarak veriler
Günortalamazirve
22 Ekim 20266.2786.540
21 Ekim 20265.0927.646
20 Ekim 20265.9839.091
19 Ekim 20267.43511.329
18 Ekim 202610.72416.367
17 Ekim 202611.76017.503
16 Ekim 202611.70219.033

7 günlük değişim: son 24 saatin ortalaması, bir hafta önceki aynı saatlerle karşılaştırılır.

Kaynak: Steam API (belirli bir anda çevrimiçi oyuncular), 16 Ekim 2026 tarihinden beri AFK Times'ın saatlik ölçümleri. Sayfa her gün güncellenir. Görseller: Steam'deki yayıncı materyalleri.