TR
Oyuncu sayısı

Hunt: Showdown 1896: Steam oyuncu sayısı

Hunt: Showdown 1896 için son 24 saatte Steam'deki ortalama oyuncu sayısı: 12.777, zirve: 25.003.

Hunt: Showdown 1896

Son 7 gün, saat saat

Gün gün

Tablo olarak veriler
Günortalamazirve
22 Ekim 20267.2927.376
21 Ekim 202612.78925.003
20 Ekim 202613.27026.001
19 Ekim 202613.19325.205
18 Ekim 202618.21032.415
17 Ekim 202618.07430.621
16 Ekim 202618.96127.483

7 günlük değişim: son 24 saatin ortalaması, bir hafta önceki aynı saatlerle karşılaştırılır.

Kaynak: Steam API (belirli bir anda çevrimiçi oyuncular), 16 Ekim 2026 tarihinden beri AFK Times'ın saatlik ölçümleri. Sayfa her gün güncellenir. Görseller: Steam'deki yayıncı materyalleri.