TR
Oyuncu sayısı

Football Manager 2024: Steam oyuncu sayısı

Football Manager 2024 için son 24 saatte Steam'deki ortalama oyuncu sayısı: 11.380, zirve: 15.984.

Football Manager 2024

Son 7 gün, saat saat

Gün gün

Tablo olarak veriler
Günortalamazirve
22 Ekim 20267.7628.040
21 Ekim 202611.36315.984
20 Ekim 202611.36815.938
19 Ekim 202611.52316.304
18 Ekim 202613.99019.039
17 Ekim 202613.55818.393
16 Ekim 202613.98915.874

7 günlük değişim: son 24 saatin ortalaması, bir hafta önceki aynı saatlerle karşılaştırılır.

Kaynak: Steam API (belirli bir anda çevrimiçi oyuncular), 16 Ekim 2026 tarihinden beri AFK Times'ın saatlik ölçümleri. Sayfa her gün güncellenir. Görseller: Steam'deki yayıncı materyalleri.