TR
Oyuncu sayısı

Eternal Return: Steam oyuncu sayısı

Eternal Return için son 24 saatte Steam'deki ortalama oyuncu sayısı: 7.733, zirve: 18.794.

Eternal Return

Son 7 gün, saat saat

Gün gün

Tablo olarak veriler
Günortalamazirve
23 Ekim 20262.3642.588
22 Ekim 20267.73418.794
21 Ekim 20267.49318.268
20 Ekim 20268.01719.575
19 Ekim 20267.97019.573
18 Ekim 202610.74521.720
17 Ekim 202611.36022.520
16 Ekim 202612.44122.670

7 günlük değişim: son 24 saatin ortalaması, bir hafta önceki aynı saatlerle karşılaştırılır.

Kaynak: Steam API (belirli bir anda çevrimiçi oyuncular), 16 Ekim 2026 tarihinden beri AFK Times'ın saatlik ölçümleri. Sayfa her gün güncellenir. Görseller: Steam'deki yayıncı materyalleri.