TR
Oyuncu sayısı

ARK: Survival Evolved: Steam oyuncu sayısı

ARK: Survival Evolved için son 24 saatte Steam'deki ortalama oyuncu sayısı: 11.768, zirve: 17.704.

ARK: Survival Evolved

Son 7 gün, saat saat

Gün gün

Tablo olarak veriler
Günortalamazirve
22 Ekim 20269.4229.515
21 Ekim 202611.75417.704
20 Ekim 202611.87518.058
19 Ekim 202612.31618.367
18 Ekim 202616.55023.041
17 Ekim 202616.21422.494
16 Ekim 202614.74318.925

7 günlük değişim: son 24 saatin ortalaması, bir hafta önceki aynı saatlerle karşılaştırılır.

Kaynak: Steam API (belirli bir anda çevrimiçi oyuncular), 16 Ekim 2026 tarihinden beri AFK Times'ın saatlik ölçümleri. Sayfa her gün güncellenir. Görseller: Steam'deki yayıncı materyalleri.