TR
Oyuncu sayısı

American Truck Simulator: Steam oyuncu sayısı

American Truck Simulator için son 24 saatte Steam'deki ortalama oyuncu sayısı: 9.098, zirve: 11.701.

American Truck Simulator

Son 7 gün, saat saat

Gün gün

Tablo olarak veriler
Günortalamazirve
25 Ekim 202610.89211.018
24 Ekim 20268.98911.701
23 Ekim 20267.3589.410
22 Ekim 20267.0769.673
21 Ekim 20267.2029.589
20 Ekim 20267.3329.993
19 Ekim 20267.84811.934

7 günlük değişim: son 24 saatin ortalaması, bir hafta önceki aynı saatlerle karşılaştırılır.

Kaynak: Steam API (belirli bir anda çevrimiçi oyuncular), 16 Ekim 2026 tarihinden beri AFK Times'ın saatlik ölçümleri. Sayfa her gün güncellenir. Görseller: Steam'deki yayıncı materyalleri.