TR
Oyuncu sayısı

MONSTER HUNTER RISE: Steam oyuncu sayısı

MONSTER HUNTER RISE için son 24 saatte Steam'deki ortalama oyuncu sayısı: 8.411, zirve: 19.712.

MONSTER HUNTER RISE

Son 7 gün, saat saat

Gün gün

Tablo olarak veriler
Günortalamazirve
22 Ekim 20264.4244.740
21 Ekim 20268.41519.712
20 Ekim 20268.82620.211
19 Ekim 20269.09520.832
18 Ekim 202612.80322.809
17 Ekim 202613.16923.884
16 Ekim 202612.70622.662

7 günlük değişim: son 24 saatin ortalaması, bir hafta önceki aynı saatlerle karşılaştırılır.

Kaynak: Steam API (belirli bir anda çevrimiçi oyuncular), 16 Ekim 2026 tarihinden beri AFK Times'ın saatlik ölçümleri. Sayfa her gün güncellenir. Görseller: Steam'deki yayıncı materyalleri.