TR
Oyuncu sayısı

Magic: The Gathering Arena: Steam oyuncu sayısı

Magic: The Gathering Arena için son 24 saatte Steam'deki ortalama oyuncu sayısı: 9.327, zirve: 11.619.

Magic: The Gathering Arena

Son 7 gün, saat saat

Gün gün

Tablo olarak veriler
Günortalamazirve
25 Ekim 202610.13610.329
24 Ekim 20269.31711.619
23 Ekim 20268.74811.074
22 Ekim 20268.76211.111
21 Ekim 20268.90711.379
20 Ekim 20268.90311.337
19 Ekim 202610.78710.787

7 günlük değişim: son 24 saatin ortalaması, bir hafta önceki aynı saatlerle karşılaştırılır.

Kaynak: Steam API (belirli bir anda çevrimiçi oyuncular), 16 Ekim 2026 tarihinden beri AFK Times'ın saatlik ölçümleri. Sayfa her gün güncellenir. Görseller: Steam'deki yayıncı materyalleri.