TR
Oyuncu sayısı

Kingdom Come: Deliverance II: Steam oyuncu sayısı

Kingdom Come: Deliverance II için son 24 saatte Steam'deki ortalama oyuncu sayısı: 10.783, zirve: 16.262.

Kingdom Come: Deliverance II

Son 7 gün, saat saat

Gün gün

Tablo olarak veriler
Günortalamazirve
23 Ekim 20267.5187.706
22 Ekim 202610.78416.262
21 Ekim 202610.93016.615
20 Ekim 202611.14816.647
19 Ekim 202611.65517.377
18 Ekim 202616.03923.736
17 Ekim 202617.84621.805

7 günlük değişim: son 24 saatin ortalaması, bir hafta önceki aynı saatlerle karşılaştırılır.

Kaynak: Steam API (belirli bir anda çevrimiçi oyuncular), 16 Ekim 2026 tarihinden beri AFK Times'ın saatlik ölçümleri. Sayfa her gün güncellenir. Görseller: Steam'deki yayıncı materyalleri.